LAMINOX Itališkos granulinės krosnelės-katilai

Laminox - Italijos įmonė turinti daugiau nei 50-ies metų patirtį šilumos gavybos įrenginių gamyboje. Įmonės gaminamos granulinės krosnelės ir katilai yra pagamintos ir surinktos Italijoje. Laminox granulinėms krosnelėms ir katilams yra naudojamos ypač aukštos kokybės medžiagos, precizinis surinkimas ir ypač aukšto technologinio lygio elektronika. Jos pasižymi dideliu naudingumo keficientu. Visą tai užtikrina puikų rezultatą Laminox granulinių krosnelių ir katilų vartotojams, džiuginant juos mažais instaliacijos kaštais, greitu atsiperkamumu, bei pigia eksploacija.

Laminox granulines krosneles ir katilus galima stebėti realiuoju laiku, valdyti nuotoliniu būdu. Internetu, mobiliuoju internetu, sms žinutėmis.

Kuo įpatingos, Lietuvoje populiarėjančios, Laminox granulinės krosnelės ir katilai?

Laminox granulinės krosnelės ir katilai yra pasirenkamos ir montuojamos projektuojant ir statant namą, rekonstruojant namą, biurą, užmiesčio sodybą. Laminox granulinės krosnelės ir katilai statomos vietoje dujinių, anglimi ar malkomis kūrenamų šildymo sistemų. Laminox granulinėmis krosnelėmis - katilais gaminti šiluma yra du kart pigiau nei dujomis, taip pat nebelieka jokios priklausomybės nuo dujų tiekėjo. Jus šiluma gaminate preciziškai automatizuotai kūrendami ekologišką, atsinaujinantį energijos šaltinį - medienos granules!


Projektuojantiems ir statantiems arba rekonstruojantiems nama.

Pasirinkę Laminox granulinę krosnelę ar katilą jūs taupote:
Kamino įrengimo kaštus. Reikalingas paprastas vienasienis 80mm diametro nerūdijančio plieno kaminėlis. Tokio kaminėlio įrengimo kaštai neviršyja 1000 litų.
Katilinės įrengimo kaštus.
Orinio šildymo ir orinio-vandeninio šildymo Laminox krosnelėms visšiškai nereikia katilinės patalpos. Jos statomos svetainėje, vietoje židinio. Ir gražu ir praktiška.
Vandeninio šildymo Laminox granuliniai katilai telpa net ir pačioje mažiausioje katilinėje ar pagalbinėje patalpoje.
Įrenginėjant santechnika jums nebereikės jokių papildomų cirkuliacinių siurblių, išsiplėtimo indų, apsauginių vožtuvų, paskirstymo keturšakių ir papildomų santechninių sudedamųjų dalių. Visas reikalingas šildymo sistemos san. mazgas jau yra sumontuotas granulinėje krosnelėje - katile.

Naudojantiems elektrinį šildymą biuruose, užmiesčio butuose ir sodybose, loftuose.

Laminox granulinės krosnelės tikras išsigelbėjimas statant jas vietoje brangaus elektrinio šildymo. Granulinė krosnelė sumontuojama per dieną. Montavimui nereikia jokių įpatingų sąlygų ir patalpų paruošimo bei perdarymo.


Laminox granulinės krosnelės-katilai - ateities šildymas jau šiandien. Šildykitės gudriai, kokybiškai ir pigiai.